آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان صندوق پس‌انداز مسکن یکم - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

محمدحسن مرادی ، درباره آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن اظهار کرد: طی ۱۳۲ روز کاری تا پایان روز ۲۴ آبان، پنج هزار و ۴۹ فقره حساب به مجموع ۶۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در صندوق پس‌انداز مسکن یکم شعب بانک مسکن شهرهای کمتر از ۲۰۰ هزار نفر سرمایه‌گذاری شده است. به این معنا که به طور میانگین در هر روز ۲۶ فقره حساب به مبلغ ۳۱۰ میلیون تومان افتتاح شده است.
مدیرکل طرح و برنامه بانک مسکن ادامه داد: در شهر تهران نیز ۵ هزار و ۶۲۰ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم به میزان ۱۵۲ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان و به طور میانگین در هر روز ۴۲ فقره حساب به میزان ۱ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان افتتاح شده است.
این مقام ارشد بانک مسکن تأکید کرد: در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر، ۱۱ هزار و ۳۲۵ فقره حساب به مبلغ ۲۰۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در شعب بانک مسکن به صندوق پس‌انداز مسکن یکم واریز شده است. به طور میانگین در هر روز در این شهرها ۶۷ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم به مبلغ ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شده است.
به گفته مرادی مجموع مبلغ سرمایه‌گذاری شده در حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم در این ۱۳۲ روز کاری، ۴۲۱ میلیارد تومان بوده است. به طور میانگین در هر روز، ۱۳۵ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن به مبلغ ۲ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان در شعب این بانک در سراسر کشور سپرده‌گذاری شد.

منبع:ایران فایل
تاریخ:1394/08/28

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check