رکود اقتصادی بر مسکن مهر هم سایه افکند - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

طلانیوز: یک کارشناس اقتصادی گفت: قیمت گذاری اولیه مسکن مهر در دوران خوب اقتصادی رقم خورد اما با وخیم شدن این اوضاع قیمت ها افزایش یافت.

احمد رضا سرحدی کارشناس مسکن ، در خصوص مشکلات مسکن مهر اظهار داشت: وخیم شدن اوضاع اقتصادی موجب شد تا دولت از پس هزینه ها برنیاید و عمده مشکلات بر دوش متقاضی قرار گرفت .

وی ادامه داد: دولت هزینه بیمارستان،کلانتری،آب ، برق، گازو... را روی قیمت تمام شده مسکن در نظر نگرفته بود و خانه های بدون امکانات ساخت اما تعدیل در برخی از آنها و ایجاد و امکانات جدید سبب شد که هزینه های مسکن مهر افزایش یابد.

به گزارش طلانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  این کارشناس اقتصادی ادامه داد: دولت باید اولویت بندی را در دستور کار خود قرار دهد تا آنجایی که می تواند حداقل نیازها را فراهم و تکمیل کند.

نیاز مسکن مهر به نقدینگی

احسان کریمی کارشناس مسکن هم در ادامه با بیان اینکه مسکن مهر نیازمند یک نقدینگی است گفت: تا زمانی که این حجم قابل توجهی پول وارد مسکن مهر نشود قطعا دولت نخواهد توانست کاری را پیش ببرد و پیشرفتی هم حاصل نخواد شد.

وی اظهار داشت: طبق توافقی که با خریداران انجام شد می بایست یک خانه با یک سری ویژگی های از پیش تعیین شده به متقاضیان واگذار شود اما اکنون این امر طبق قرار داد پیش نرفته است.

کریمی در پایان گفت: دولت باید ضرر مالکان را جبران کند و بر اساس َآن به توافق برسند.

منبع:طلا نیوز
تاریخ:1394/09/07

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check