متخصصان بین‌المللی املاک در راه ایران - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

انجمن بین‌المللی متخصصان املاک (AIPP) که دفتر مرکزی آن در وست‌مینستر لندن قرار دارد به صف علاقه‌مندان به حضور در بازار اقتصادی ایران پیوست.

این انجمن بریتانیایی یک انجمن غیردولتی و غیرانتفاعی در زمینه معاملات املاک است که در پی ارتقای سطح استانداردهای حرفه‌ای در حوزه خرید، فروش و اجاره املاک است. AIPP با تدوین قوانین و مقرراتی برای شرکتهای املاک عضو این مجموعه در سراسر دنیا در تلاش است ضمن ارتقا استانداردها، معاملات ملکی امن‌تری را برای خریداران پدید آورد. هم اکنون این انجمن در 31 کشور جهان به صورت مستقیم فعال است.

این انجمن بین‌المللی اعلام کرده است که با توجه به اینکه یکی از نقاط ضعف ایران در حوزه املاک، موضوع دانش‌افزایی و ارتقا سطحی کیفی خدمات مشاوران املاک در سطح کشور است، می‌تواند ضمن ارتقا دانش فنی و استانداردها در داخل کشور، زمینه‌های ارتباط امن و سودآور در حوزه املاک برای کشور را پدید آورد. همچنین براساس آنچه AIPP اعلام کرده است، حضور این‌گونه انجمن‌های معتبر بین‌المللی، شرایط حضور شرکتهای بزرگ و چندملیتی املاک در ایران را نیز فراهم می‌آورد.

شرکت AIPP درخواست همکاری خود با ایران را به اتحادیه صنف مشاورین املاک ارایه کرده و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری فنی و آموزشی پس از رفع تحریم‌ها اعلام کرده است.

منبع:ایران فایل
تاریخ:1394/09/18

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check