فریب شایعه حذف کد رهگیری را نخورید - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

رییس اتحادیه مشاوران املاک، بابیان اینکه دریافت کد رهگیری برای همه معاملات اجباری است، گفت: مردم مراقب شایعه حذف کد رهگیری و سوء استفاده سودجویان برای فروش یک واحد به چند نفر باشند.

به گزارش ایسکانیوز، حسام عقبایی درباره شایعه حذف کد رهگیری در معاملات مسکن، گفت: سامانه مشاوران املاک ملی است و کدرهگیری ابطال نشده و به هیچ عنوان حذف نمی شود.

وی ادامه داد: در مصوبه هیات وزیران دریافت کد رهگیری برای همه معاملات اجباری است و مشاوران املاک مکلف به دریافت کد رهگیری هستند.

عقبایی، افزود: بر اساس مصوبه هیات وزیران حذف کدرهگیری تنها در مورد سازمان امور مالیاتی و دستگاههای دولتی است و سایر معاملاتی که در معاملات املاک صورت می گیرد باید کدرهگیری دریافت کند.

شایان ذکر است در روزهای گذشته رییس دیوان عدالت اداری از ابطال کد رهگیری خبر داده و گفته است: رای این دیوان برای حذف کد رهگیری لازم الاجرا است و باید اجرا شود و به زودی برای رسمیت دادن به آن در روزنامه های رسمی اعلام می شود.

این در حالی است که رییس دفترداران نیز از ابطال کدرهگیری در هنگام معامله مسکن خبر داده است.

منبع:ایسکانیوز
تاریخ:1394/11/24

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check