پلاک 20 ، پلاک ۲۰ ، گروه مشاورین پلاک 20، سایت املاک

تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
مشاورین پلاک بیست

گروه مشاورین پلاک 20

مرجع

پيش فروش مجتمع هاي تجاري و مسکوني

با پيشرفت علم و تکنولوژي و الکترونيکي شدن تجارت و همچنين تمايل شديد بازار املاک ايران به اين سمت ، بازار املاک و مستغلات را بيش از پيش پيچيده و رقابتي تر ساخته است.

گروه مشاورين پلاک 20 ، با سالها تجربه و هماهنگي با جديدترين متدهاي روز دنيا و برخورداري از متخصصان بازار در زمينه تجارت و همچنين با در اختيار داشتن تمامي ابزارهاي مدرن تبليغاتي بصورت يکجا و با ديدگاهي نو و
راهکاري خلاقانه ، توانمنديهاي خويش را در زمينه رونق بخشيدن به بازار پروژهاي ساختماني و ملکي بکار گرفته است

شما پروژ هاي ساختماني خود را با طراحي پروژه ، مطابق با مدرن ترين معماري روز دنيا و ساخت با جديدترين و مستحکم ترين مواد و مصالح موجود در دنيا به صورت زيبا و ايمن تکميل نمائيد
ما با بکارگيري جديدترين ايدهها و راه حل هاي مهندسي فروش ، سليقه و نياز مشتريان شما را به شما ارائه نموده و زيباي ، قدرت و امکانات پروژه شما را به آنها نمايش مي دهيم

با انجام مشاوره هاي تخصصي مهندسي فروش و بکارگيري آنها ، فروش پروژه هاي ساختماني خود را قبل از طراحي پروژه تضمين کنيد!

مهندسي فروش پروژه هاي ساختماني، تکميل کننده حلقه ساخت و ساز ساختمان با بکارگيري راهکارهاي کارا و موثر در ساخت و ساز ديگر نگران فروش ملک خود نباشيد.

با مديريت مهندسي فروش ، بيشترين سهم تقاضا دربازار املاک را نصيب خود سازيد

با مشاوره بازاريابي و فروش ، دسترسي به مشتريان واقعي ملک خود را تسهيل نمائيد.
عوامل موثر بر سود ساختمان خود را بهتر بشناسيد.

یک دفتر کاری به آدرس پلاک 20 در فضای مجازی اینترنت است که به فروش دارایی های با ارزش کلان ، همانند املاک و مستغلات و ... می پردازد و تمرکز اصلی پلاک 20 بیشتر بر روی املاک و مستغلات می باشد چرا که بیشترین سرمایه گذاری در کشور ما در بخش املاک و مستغلات می باشد و پلاک 20 در سایر زمنیه ها نیز انشاالله فعالیت خواهد نمود.

پلاک 20 ، فعال و پیشرو در زمینه بازاریابی و فروش ، با سالها فعالیت در زمینه بازاریابی ، اینک بر این آمده است که از مجموعه ی تجربیات خود برای دارایی های با ارزش کلان در سطح کشور استفاده نماید. که هم اکنون از پایتخت یعنی شهر تهران که دفتر اصلی پلاک 20 در آنجا واقع شده است شروع به فعالیت نموده و انشاالله به تدریج در حال گسترش آن در کلان شهر ها و سایر مناطق کشور می باشد.

نحوی همکاری: پلاک 20 ، با انجام یک مجموعه اقدامات طبقه بندی شده و هدفمند سعی براین دارد که برای فروشندگان در طی پروسه هایی مشتریان بالقوه را به آنان معرفی نموده و در کنار فروشندگان ، مشتریان بالقوه بازاریابی شده از طریق پلاک 20 و سایر روش ها را تبدیل به مشتریان واقعی نموده و عملیات فروش را به مرحله عقد قرارداد با مشتری می رساند.

زمان انجام پروژه بستگی به گستردگی کار و شرایط متعددی دارد و همچنین هزینه انجام کار هم به صورت کاملا توافقی می باشد و برای انجام کار یک قرارداد کاملا رسمی و قانونی زیر نظر وکیل دادگستری در دفاتر اسناد رسمی بین پلاک 20 و فروشنده تنظیم می گردد.

هدف نهایی : پلاک 20، این است که فروشنده به مرحله ای برسد که رضایت خود را اعلام بدارد.

نکته 1: ذکر این نکته مهم است که هدف از راه اندازی پلاک 20 ، جمع آوری و نمایش نیازمندیهای فوق نیست ، بلکه یک دفتر تجاری قدرتمند و مدرن ، بدون محدودیت جغرافیایی و زمانی را برای معامله گران فراهم آورده تا برای انجام تجارت های روزمره خود به این دفتر تجاری مراجعه نمایند.

نکته 2: در پلاک 20 موارد بازاریابی و فروش به صورت محدود هست زیرا هر مورد فروش که وارد چرخه فعالیت پلاک 20 می شود تیم پلاک 20 ، آنرا را به دقت آنالیز نموده و سپس یک برنامه بازاریابی و فروش برای آن پیاده سازی می کند و انجام موارد متعدد موجب افت کیفیت کار خواهد شد.

امید است که بتوانیم با عنایت خداوند متعال رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

با تشکر مدیریت وب سایت پلاک 20

مشاورین پلاک بیست

Push 2 Check