پلاک 20 ، سامانه پیامکی پلاک 20 ، سامانه پلاک 20


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
کاربری تجاری

اولین سامانه پیامکی املاک و مستغلات

سرویس پیامکی پلاک 20

گروه مشاورین پلاک 20 برای اولین بار در کشور ، بطور گسترده و حرفه ای ، با بهرگیری از تجهیزات پیشرفته مخابراتی و تکنولوژی های نوین ، سامانه هوشمند املاک و مستغلات را به صورت انحصاری طراحی و پیاده سازی نموده که در نوع خود بی نظیر است . این سامانه کاملا هوشمند و مکانیزه بطور کلی اقدام به جمع آوری اطلاعات خریداران و فروشندگان بازار املاک نموده که توسط آن ، جستجو هوشمند در بین یکایک خریداران و فروشندگان فعال در جامعه انجام می شود که نتیجه آن پیوند این قشر جامعه با یکدیگر است ، به طوری که خریداران را به املاک ایده آل خود نزدیک تر و به فروشندگان املاک ، خریداران بالقوه را معرفی می نماید و در این بین مالکین و مستاجرین شامل این پروسه شده و از امکانات سیستم مذکور برخوردار خواهند شد و در این پروسه مالکین بسیار سریع تر از معمول به مشتری دلخواه خود دست پیدا میکنند و مستاجرین نیز املاک مورد تقاضای خود را در دسترس خواهند داشت تا حدی که برای هر دو طرف حق انتخاب بسیار گسترده با مزیت های بی شمار خواهد بود که در سایت پلاک 20 مشروحا توصیف شده است و با عضویت در این سیستم این امکانات در دسترس مشترکین خواهد بود .
این سامانه از پشتوانه بسیار قوی سخت افزاری و نرم افزاری برخوردار می باشد و در مقایسه با روش های سنتی نتایج بسیار شگفت انگیزی را در پی خواهد داشت.

فعالسازی سرویس پلاک 20 با ارسال عدد 20 به شماره 201314

کاربرد تخصصی سرویس هوشمند مخابراتی در مبحث مهندسی فروش املاک و مستغلات

با هدف رونق بخشیدن به بازار املاک و مستغلات کشور از طریق تسهیل دسترسی خریداران بالقوه به اطلاعات املاک در حال فروش و متعاقب آن تسریع در انجام معاملات املاک ، علی الخصوص مجتمع های تجاری و مسکونی با تعدد واحد و حجم بالای تراکم با اولویت بندی سرویس دهی برای مشترکین پایتخت و کلان شهرهای کشور هدف اصلی این پروژه می باشد

در حال حاضر ساخت و سازهای انبوه در حجم گسترده با صرف هزینه های کلان و نجومی انجام می شود اجرا شده و قبضه شدن این سرمایه ها به علت تاخیر در بازگشت نقدینگی سرمایه گذاران ، باعث رکود عظیم اقتصادی در بخش های مختلف بازار صنعت و تجارت شده و اثرات مخرب جبران ناپذیری بر رشد اقتصادی کشور داشته است.

نقصان اطلاع رسانی در بخش املاک و مستغلات ، مسبب فرار سرمایه های خرد و جزئی به سوی بازار های دیگر شده و التهاب حباب گونه را در این فضا ایجاد میکند و نابسامانی های بازار ارز و فلزات گرانبها و سود جویی عده ای و ورشکستگی عده ای دیگر و متعاقب آن آسیب به بخش های مختلف اقتصادی کشور ، نمونه های مثال زدنی از این دست واکنشهایی است که از دل رکود اقتصادی بازار املاک سر برآورده است.

با توجه به توضیحات مختصر ذکر شده کمبود اطلاع رسانی و نبود بستر مناسب برای معرفی املاک و مستغلات در حال فروش مشهود بوده و در نهایت سالهاست جامعه به دنبال راه حل های علمی و کارآمد برای حل این معضل می باشد.

از جمله این راهکار ها مبحث تخصصی مهندسی فروش املاک و مستغلات است و گروههای حرفه ای متعددی هم اکنون در این زمینه فعال هستند و در راستای گسترش حیطه فعالیت این راهبرد جدید ، نمایشگاه ها ، همايش ها و سمینارهایی با دیدگاههای نو و مبتکرانه در سطوح بالای جامعه تشکیل شده که ساز و کارهای اطلاع رسانی عمومی همچون صدا و سیما ، مطبوعات و فضای مجازی نیز با پشتیبانی و همراهی مداوم این سبک بازاریابی جدید بر ضرورت وجود آن مهر تایید زده اند.

در این بین پیامک یکی از ابزارهای جدید اطلاع رسانی است که فوق العاده فراگیر بوده و ضریب نفوذ آن در جامعه بسیار بالا است و قریب به اتفاق عوام و خواص در کاربرد آن هم عقیده می باشند و هم اینکه میتوان از پتانسیل فوق العاده آن در تاثیر گذاری بر جامعه هدف استفاده نمود.

در این مسیر سرویس های ارزش افزوده ، راهکارهای نوین در همگانی نمودن این ابزار (پیامک) در سطح کلان اجتماع و تسهیل در دسترسی به اهداف بلند مدت در صنعت تبلیغات و همچنين اطلاع رساني عمومي وحتی آموزش و فرهنگ سازی مي باشد و اين امربا پرداخت هزینه ای اندک توسط مشترکین طرف قرارداد سرویس محقق شده و ارتقاء و شکوفایی اقتصادی و فرهنگی جامعه را به همراه خواهد داشت.

درسیستم اجرایی مهندسی فروش املاک و مستغلات از این سرویس ویژه میتوان به عنوان ابزاری کارآمد مدد جست و قطعا با پیاده سازی صحیح اصول مهندسی فروش از این طریق و همکاری مجموعه های ذینفع به نتایج شگفت آوری در بخش املاک و مستغلات در آینده ای نزدیک دست خواهيم يافت و پیامک در این طرح بعنوان پل ارتباطی دائمی و موثر بین فعالین بازار املاک ، از مالکان و فروشندگان و علی الخصوص مشاورین املاک و مستغلات تا خریداران و مستاجرین املاک و سرمایه گذاران خرد و کلان مجتمع هاي تجاري و اداري و مسكوني و ...خواهد بود.

فعالسازی سرویس پلاک 20 با ارسال عدد 20 به شماره 201314

ویژگی سرویس پلاک 20

این سامانه که به صورت کاملا هوشمند و به صورت تعاملی با مشترکین در ارتباط است و درخواست ها را در طی پروسه ای از مشترکین دریافت کرده و انها را طبقه بندی نموده و بهترین فایل های املاک را برای مشترکین با توجه به درخواست های خود یافته و برای آنها ارسال می نماید.

وب سایت پشتیبان پلاک 20 امکان خدمات و انتخاب های بیشتر و مدیریت خدمات مشترکین پلاک 20 را فراهم آورده ، ازجمله این امکانات برای هریک از کاربران یک حساب کاربری تعریف شده است که از طریق این حساب می توان املاک متعددی را برای خرید و فروش و رهن و اجاره ثبت و ویرایش نماید. می تواند برای هر ملک تصویر اضافه نماید امکانات مختلف آنرا مشخص کند برای روی نقشه موقعیت ملک را مشخص نماید. آرشیو پیام های ارسال و دریافتی را مشاهده نماید در میان املاک ثبت شده جستو نموده و نتایج را به صورتی لیست .وار و یا بر روی نقشه مشاهده کند.

از ویژگی های منحصربه فرد سامانه مخابراتی پلاک 20 ، حالت تعاملی آن با مشترکین و همچنین امکانات لازم برای مدیریت دریافت پیامک های در این سرویس برشمرد

برای دریافت راهنمای ارسال کلیک نمائید

تبلیغات پلاک 20

Push 2 Check