پایان احداث یک میلیون و ۸۲۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از پایان ساخت یک میلیون و 820 هزار واحد مسکن مهر در کشور خبر داد و گفت: از 480 هزار واحد باقیمانده نیز 230 هزار واحد در مرحله نازک کاری قرار دارد.

احمد اصغری مهرآبادی شامگاه یکشنبه در حاشیه افتتاح چهار هزار و 348 واحد مسکن مهر در استان قزوین در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با حرکت خوبی که در بخش مسکن مهر آغاز شده و با مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش وام های 250 میلیون ریالی به 300 میلیون ریال، تمامی طرح های مسکن مهر تا سال 95 به پایان خواهد رسید.
وی اظهارکرد: تا پایان مهر ماه سال جاری 40 هزار واحد و در دهه مبارک فجر امسال نیز 200 هزار واحد مسکن مهر افتتاح و به متقاضیان واگذار خواهد شد.
مهرآبادی با اشاره به مشکلات بخش خدمات زیربنایی مسکن مهر هم گفت: هم اکنون 230 هزار واحد آماده داریم که کار ساخت آنها تمام شده اما به دلیل نبود خدمات زیربنایی، امکان اسکان برای متقاضیان وجود ندارد و این در حالی است که دولت تمام تلاش خود را برای برطرف نمودن معضلات این بخش بکار گرفته است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تخصیص پنج هزار میلیارد ریال توسط دولت برای تکمیل شبکه فاضلاب این طرح ها افزود: دستور دولت به وزیر نیرو برای کمک به خدمات زیربنایی و همچنین به مدیرعامل سازمان زمین و مسکن برای کمک به ساماندهی خدمات زیربنایی این واحدها از محل فروش اراضی، قابل تقدیر بوده به نحوی که تمامی مشکلات این بخش همزمان با پایان عملیات اجرایی ساختمان ها برطرف و واگذار شود.
مهرآبادی در ادامه افزود : از 439 باب مدرسه در حال ساخت در مسکن مهر کشور تا امروز 153 مدرسه به بهره برداری رسیده که 18 مدرسه در استان قزوین قرار دارد.
وی ادامه داد: همچنین کار ساخت 405 مسجد در سطح کشور در دستور کار قرار گرفته که 9 مسجد در استان قزوین واقع شده و از 50 باب کلانتری ساخته شده در حوزه مسکن مهر یک باب آن در قزوین بوده است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت فیزیکی 94 درصدی مسکن مهر در استان قزوین، پرونده واحدهای ساخته شده این استان در خرداد ماه سال آینده بسته خواهد شد.
مهرآبادی در پایان اظهارامیدواری کرد،با عزم دولت و تلاش وزارت راه و شهرسازی تا پایان سال 95 همه مشکلات رفع و تمامی واحدهای مسکن مهر در کشور به متقاضیان واگذار شود.

منبع:ایران اکونا
تاریخ:1394/07/06

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check