آمار حجم معاملات ملکی نیمه اول مهر ماه94 - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران از ۴ هزار و ۶۱۰ قرارداد خرید و فروش مسکن در ۱۲ روز ابتدای مهرماه خبر داد و گفت: در ۱۲ روز ابتدای مهر ۱۵ هزار و ۲۵۷ قرارداد مسکن در کل کشور به ثبت رسید

حسام عقبائی با اشاره به آمارهای معاملات مسکن در مهرماه، گفت: در ۱۲ روز اول مهرماه در شهر تهران تعداد ۴ هزار و ۶۱۰ قرار داد خرید و فروش و ۶ هزار و ۱۰۶ قرارداد اجاره به ثبت رسیده که در مجموع در این مدت ۱۱ هزار و ۲۹ قرارداد مسکن منعقد شده است.

وی با اشاره به آمارهای معاملات مسکن در استان تهران، اظهار داشت: در استان تهران ۱۲ روز اول مهرماه، ۱۶ هزار و ۹۵۸ قرار داد خرید و فروش و ۷ هزار و ۸۴۳ قرارداد اجاره ثبت شده که در مجموع تعداد معاملات مسکن به ۱۵ هزار و ۲۵۷ قرارداد رسیده است.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک در خصوص معاملات در کل کشور افزود: در ۱۲ روز ابتدای مهرماه، ۲۸ هزار و ۲۵۳ قرارداد خرید و فروش و ۲۹ هزار و ۳۴۴ قرارداد اجاره ثبت شده که در مجموع همه قراردادها به رقم ۵۲ هزار و ۹۹۳ قرارداد رسیده است.

عقبایی با اشاره به معاملات شهریورماه، ادامه داد: در شهریور قرارداد خرید و فروش در کل کشور به رقم ۸۸ هزار و ۲۱۶ قرارداد و اجاره به ۷۱ هزار و ۷۵ قرارداد رسیده، همچنین در شهر تهران ۱۴ هزار و ۷۲۶ قرارداد خرید و فروش و ۲۰ هزار و ۱۲۹ قرارداداجاره به ثبت رسیده است.

منبع:ایران فایل
تاریخ:1394/07/16

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check