توافق هسته ای معاملات مسکن را افزایش می دهد - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20


اکونیوز:کارشناس بازار مسکن در پاسخ به این سوال که آیا توافق در مذاکرات هسته ای بر بازار مسکن، تاثیرگذار است،گفت: قطعا توافق در مذاکرات باعث افزایش معاملات مسکن می شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، "مصطفی قلی خسروی" با بیان اینکه این افزایش معاملات در بازار مسکن خود را در ماه های آتی نشان می دهد،‌ اظهار کرد:‌رکود بازار مسکن روزهای پایانی را می گذراند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا این افزایش معاملات،‌ قیمت ها را افزایش می دهد،‌ گفت: ایت افزایش معاملات نمی تواند باعث گرانی در بازار مسکن شود. بازار مسکن چند دوره گرانی و رکود را پشت سر گذاشته است و افزایش قیمت در حال حاضر ریسک محسوب می شود.کارشناس بازار مسکن ادامه داد: از سویی دیگر پیش بینی می شود، تعداد ساخت و سازها در کشور هم افزایش یابد که در این صورت تعادل بین عرضه و تقاضا حفظ می شود.
وی تاکید کرد: بازار در انتظار چنین اتفاقی بود و اعلام توافق می تواند وضعیت بازار را بهبود بخشد.

منبع:اکو نیوز
تاریخ:1394/4/24

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check