پرداخت وام جدید مسکن از ابتدای سال ۹۵ - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

محمدهاشم بت‌شکن - مدیرعامل بانک مسکن از اجرایی شدن وام جدید مسکن از ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: تاکنون حدود 32 هزار نفر در صندوق پس‌انداز مسکن یکم ثبت‌نام و افتتاح حساب کرده‌اند.

وی با اعلام این‌که بالغ بر 6500 میلیارد ریال پول به حساب بانک مسکن واریز شده است، تصریح کرد: بر اساس محاسبات انجام شده توسط بانک مسکن پیش‌بینی شده بود که 84 هزار نفر ظرف یکسال در صندوق پس‌انداز مسکن یکم سپرده‌گذاری کنند که تا خردادماه سال آینده فرصت داریم.

به گزارش "ایران فایل" قوی ترین موتور جستجوی املاک و مستغلات؛ با برنامه‌های جدیدی هم که پیش رو داریم انگیزه مردم برای سپرده‌گذاری و استفاده از تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم افزایش یابد.

مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر این‌که این تسهیلات روی قدرت خرید مردم تاثیرگذار خواهد بود، گفت: بر اساس آمار متوسط قیمت یک واحد مسکونی در تهران زیر 4 میلیون تومان است و بیشترین حجم معاملات واحدهای مسکونی پایتخت زیر 80 متر است بنابراین قیمت یک واحد مسکونی به‌طور متوسط 300 میلیون تومان است.

بت‌شکن با بیان این‌که به دنبال افزایش توان مردم برای هستیم، خرید مسکن تصریح کرد:‌در صددیم 50 درصد قیمت یک واحد مسکونی متوسط را از طریق تسهیلات تامین کنیم.

وی یادآور شد: پیشنهاداتی را برای افزایش وام مسکن به بانک مرکزی ارائه داده‌ایم که این بانک در حال بررسی آنهاست و به محض نهایی شدن آنرا اجرایی می‌کنیم. همه تلاش ما این است که در سال‌جاری مقدمات بررسی افزایش وام مسکن انجام و از ابتدای سال آینده بتوانیم آنرا اجرایی کنیم.

دیروز مظاهریان معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از موافقت اصولی بانک‌ مرکزی با وام 100 میلیون تومانی خرید مسکن خبر داده و گفته بود:‌ بانک مرکزی ترجیح داده تا پایان سال میزان تسهیلات را ثابت نگه دارد و سال آینده موضوع افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن به 100 میلیون را بررسی می‌کند.

منبع:ایران فایل
تاریخ:1394/12/10

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check