قیمت‌ مسکن 2 هفته بعد از توافق هسته‌ای - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

طلانیوز: با توافق میان ایران و گروه 1+5، همه به دنبال شنیدن تغییر و تحول در قیمت‌ها هستند، بازار مسکن نیز از جمله بازارهایی است که در زندگی مردم موثر است و هر گونه اتفاق در آن باعث ایجاد تغییر در زندگی مردم می‌شود، از این رو چند مشاور املاک در شمال تهران نظر خود را در مورد بازار مسکن دو هفته بعد از توافق ایران و گروه 1+5 بیان کردند.

یکی از مشاوران املاک در محله زعفرانیه عنوان کرد: قیمت‌ها با گذشت دو هفته از توافق تغییر چندانی نکرده و تنها تغییری که در بازار مسکن در این مدت کوتاه ایجاد شده، افزایش تقاضا برای خرید و فروش است.

یکی دیگر از مشاوران املاک در محله جردن گفت: قیمت‌ آپارتمان نوساز در این منطقه از متری 9 تا 15 میلیون تومان است و این قیمت‌ها بعد از توافق هیچ تغییری نکرده و بازار مسکن نیز همچنان در رکود است.

او افزود: چون این آپارتمان‌ها در یکی دو سال گذشته ساخته شده‌اند با این قیمت به فروش می‌رسند و اگر همین آپارتمان‌ها امسال ساخته شده بودند، شاید متری 9 میلیون تومان برای خود صاحب ملک تمام می‌شد و هیچ وقت آپارتمان نوساز متری 9 میلیون تومان در این محله نداشتیم.

مشاور املاکی در محله الهیه بیان کرد: با گذشت دو هفته از توافقات، با اینکه کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما قیمت آپارتمان کمی کاهش یافته است.

مشاور املاک دیگری در محله شهران گفت: نه تنها قیمت‌ها، بلکه بازار مسکن نیز بعد از توافق هیچ‌گونه تغییری نکرده و همچنان بازار مسکن راکد است.

یکی دیگر از مشاوران املاک در محله تهرانپارس بیان کرد: نه تنها قیمت‌ها تغییری نکرده است، بلکه وضعیت بازار از قبل نیز خراب‌تر شده و گویا همه خریداران منتظر هستند تا تغییری اساسی در قیمت‌ها ایجاد شود، بعد ملک مورد نظر خود را خریداری کنند.به گزارش اقتصادنیوز، بسیاری دیگر از مشاوران املاک در محله‌های مختلف تهران بیان کردند که تا چندین ماه دیگر نمی‌توان در رابطه با تاثیر مذاکرات بر روی بازار مسکن صحبت کرد و تا آن زمان تغییری در قیمت‌ها ایجاد نمی‌شود

منبع:طلا نيوز
تاریخ:1394/05/08

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check