بازار مسکن جذاب‌ترين بازارهاي سرمايه در دنيا است-کوه خواري گسترده در شمال تهران - اخبار املاک ، اخبار مسکن ، اخبار ساختمان ، اخبار وام مسکن ، اخبار قیمت املاک


تبلیغات مشتریان ما
برج اداري تجاري مگاپارس
sales occasion house in tehran
مجتمع اداری تجاری آنا
مجتمع تجاری مسکونی فشم
فروش زمین گرمسار
سرویس خبری پلاک 20

موج - لواسانات و شميرانات که منطقه ييلاقي تهران محسوب مي‌شود، مناطقي جذاب براي قشر مرفه و پولدار است. دسترسي سريع به آن و خلوت در مناطق کوهستاني و خوش آب‌وهوا هميشه مورد توجه اين قشر بوده است.
به گزارش خبرگزاري موج، بازار مسکن در تهران البته قبل از رکود چند سال اخير، يکي از جذاب‌ترين بازارهاي سرمايه در دنيا است، سودي که با بازار مواد مخدر يا قاچاق سلاح و انسان در کارتل هاي بين‌المللي برابري مي‌کند، با اشباع تهران از ساخت‌وساز؛ مشکلات تهران از قبيل ترافيک و آلودگي هوا، زمين‌هاي اطراف تهران مورد توجه مافياي ساخت‌وساز قرار گرفت.
عملا اين فضاي حياتي جديد براي ويلاسازان تهراني، چيزي کوه‌ها و کوهپايه‌هاي البرز نبود؛ لواسانات و شميرانات که به‌ طور سنتي منطقه ييلاقي تهران محسوب مي‌شود، امروز کارکردي متفاوت براي مافياي ويلا سازي پيدا کرده‌اند.
با عبور از جاده ديزين به شمشک و در حريم جاده متوجه ساخت‌وسازهاي مختلف و تخريب بي‌سابقه و سريع کوهستان و باغات خواهيد شد. شمشک و ديرين امروزه عملاً يک کارگاه ساختماني عظيم و شبانه‌روزي «کوه خواري» است، بافت سنتي اين ييلاق سنتي به‌ سرعت در حال تغيير است، گويي وارد يکي از دهکده‌هاي اروپايي در قلب آلپ شده باشيد.
يکي از افراد محلي گفت: اين منطقه تبديل به «فلسطين» ايران شده است. پولدارها به اينجا هجوم آوردند و اکثر باغات و زمين‌ها را از مردم خريده؛ ويلا سازي مي‌کنند و تهراني‌ها به قيمت‌هاي گزاف مي‌فروشند.
يکي از فروشندگان املاک درباره قيمت مسکن و ويلا در اين منطقه گفت: قيمت‌ها بستگي به نوع مصالح به کار گرفته شده باشيد!
يکي از افراد محلي گفت: اين منطقه تبديل به «فلسطين» ايران شده است. پولدارها به اينجا هجوم آوردند و اکثر باغات و زمين‌ها را از مردم خريده؛ ويلاسازي مي‌کنند و تهراني‌ها به قيمت‌هاي گزاف مي‌فروشند.
يکي از فروشندگان املاک درباره قيمت مسکن و ويلا در اين منطقه گفت: قيمت‌ها بستگي به نوع مصالح به کار گرفته شده در ساختمان دارد. از متري 7 ميليون شروع و تا 20 ميليون تومان تنوع قيمت داريم.

منبع:خبرگزاری موج
تاریخ:1394/05/31

سرتيتر خبر ها

ارسال دیدگاه

نام :
آدرس ايميل :
شرح دیدگاه :
   
ارسال شده توسط:پلاک20
تاریخ:1394/04/11 10:23
بخش دیدگاه خبری پلاک 20 جهت دریافت نظرات شما کاربران گرامی راه اندازی گردید. لطفا جهت تکمیل بخش خبری دیدگاه های خود را برای ما ارسال بفرمائید

Push 2 Check